Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže. 2001 (New Zealand, USA) 178 minut PG-13 CZ
Tvoje hodnocení: 0
6.3 3 hlasy

Film ke shlédnutí online cz

Video trailer

Obrázky

Režisér

Peter Jackson
Režisér

Obsazení

Elijah Wood isFrodo Baggins
Frodo Baggins
Ian McKellen isGandalf the Grey
Gandalf the Grey
Liv Tyler isArwen Evenstar
Arwen Evenstar
Sean Bean isBoromir
Boromir
Billy Boyd isPeregrin '
Peregrin '
Sean Astin isSamwise '
Samwise '
Ian Holm isBilbo Baggins
Bilbo Baggins
Alan Howard isVoice of the Ring (voice)
Voice of the Ring (voice)

Synopse

S podporou neohroženého společenství spojenců a přátel se skromný hobit Frodo vydává na dobrodružnou cestu s nanejvýš nebezpečným posláním, zničit legendární Jeden prsten. Služebníci Temného pána Saurona, který stvořil všechno zlo v prstenu, Froda zběsile pronásledují. Kdyby pro Saurona prsten znovu získali, pak by byla Středozem definitivně odsouzena k zániku. Epický příběh o boji dobra se zlem, o moci přátelství, osobní odvaze a oběti vás přenese do světa nekonečné fantazie.

Originální název: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Skóre IMDb: 8.8 1,261,067 hlasů
Skóre TMDb: 7.8 5850 hlasů
Upozornění: KinoTip.eu je naprosto legální portál, který obsahuje pouze odkazy na jiné stránky na internetu: (dailymotion.com, filefactory.com, myspace.com, mediafire.com, sevenload.com, zshare.net, stage6.com, tudou.com, crunchyroll.com, veoh.com, peteava.ro, 2shared.com, 4shared.com, uploaded.net, youku.com, youtube.com a mnoho dalších... ). Nehostujeme a nenahráváme žádná videa, filmy, mediální soubory (avi, mov, flv, mpg, mpeg, divx, dvd rip, mp3, mp4, torrent, ipod, psp). KinoTip.eu není odpovědný za dodržování autorských práv, zákonů nebo obsah jiných webových stránek. Máte-li jakékoli právní otázky, prosím kontaktujte příslušné vlastníky souborů nebo hostitelské stránky.
Kinotip.eu © 2017